Menu

Kotkapesa Puhkekeskus

Kotkapesa Puhkekeskus asub Lõuna-Eestis, Võru maakonna kaguosas. Kompleks asub eraldatult Jeedasmäel. Kompleksi kuulub peamaja 320 m2, läheduses on kiige- ja lõkkeplats. Külalistemajas on 4 tuba ööbimiseks.

Kotkapesa Puhkekeskus on kombinatsioon ajaloost, maapiirkonna pärandist ja kaasaegsest mugavusest. Meie peamaja on rajatud endisele eksperimentaal suurfarmi väravahoonele, kus kunagi asus kaalukoda. Külalistemaja on ehitatud endise pumpla ja veereservuaari peale. Külalistemaja ilmestab kaasaegne puitarhitektuur, mis sulandub maapiirkonna maastikuga ja loob rahuliku ja mugava peatuspaiga.

Kotkapesa Puhkekeskuse territooriumil asub palkmajade ehitusettevõte Vipson Projekt, millel on 25-aastane käsitöö palkmajade ehitamise kogemus. Nende meistrite pikaajaline kogemus ja kirg palkmajade vastu muudab nad valdkonna tõelisteks ekspertideks. Vipson Projekt on leidnud oma kodu endise eksperimentaal suurfarmi küüni- ja farmihoones, mis nüüdseks on saanud uue hingamise. Külalistel on võimalus näha ja kogeda, kuidas valmivad kaunid ja ajatud palkmajad. Kui olete huvitatud käsitöö palkmajade ilust ja kvaliteedist, külastage ka Vipson Projekti!

Kaugus suurematest keskustest: Tallinn 285 km, Riia 250 km, Tartu 90 km, Võru 24 km. Asume eemal suurtest linnadest, tänu heale teedevõrgustikule oleme lihtsasti kättesaadavad. Näiteks Tartu on umbes tunniajalise autosõidu kaugusel, see on võrreldav ajaga, mis Tallinnas kulub tipptunnil äärelinnast kesklinna sõitmiseks. 


Külastajad meist:

  • Kotkapesa asub looduskaunis kohas, mis pakub külastajatele rahu ja vaikust. Looduse lähedus, kohalikud lihatooted ja võimalus nautida Kirikumäe järve supluskohta on suurepärane väärtus.
  • Kotkapesa suur peosaal ja külalistemaja ööbimiseks võimaldavad külastajatel korraldada erinevaid üritusi ning veeta meeldivalt aega looduslähedases atmosfääris.
  • Maitsev toiduelamus! Kotkapesas valmistatud lihatooted on maitsvad. Eriti hea, et on võimalus proovida, osta neid tooteid kohapealt ja hiljem ka e-poest tellida koju. 
  • Endise eksperimentaal suurfarmi hoonetele ehitatud Kotkapesa Puhkekeskuse hooned annavad kohale ajaloolise väärtuse ning tekitavad huvi selle koha pärandi vastu.
  • Lisaks puhkekeskusele on ümbruskonnas mitmeid huvitavaid vaatamisväärsusi, nagu Vastseliina Piiskopilinnus, Piusa liivakoopad ja Munamäe vaatetorn. Võimalus veeta aktiivselt aega Võrumaa Uisukeskuses. See mitmekesisus võimaldab külastajatel avastada erinevaid kohti ja tegevusi.

 

Tule külasta meid ja avasta Kotkapesa ainulaadsus!

Kohtume Kotkapesas!


K-p-2
K-p-4
K-p-5
K-p-3
K-p-1