Menu

Tule koge Kotkapesa telkimisalade võlu ja loo unustamatu hetk looduses! 

Mahutame nii suuremaid kui ka väiksemaid seltskondi, pakkudes meeldejäävat peatumist.


Meie telkimisalad pakuvad:

  • Tasuta parkimine, tagades mugava ligipääsu.
  • Kiige- ja lõkkeplatsi rent, luues ideaalse keskkonna peredele ja sõpruskondadele.
  • Pesemis ja tualeti kasutusvõimalus.
  • Grillimisvõimalus, kus saad nautida maitsvaid grillroogasid värskes õhus. (Lisatasu)
  • Ettetellimisel toitlustamisteenus, mis rikastab sinu telkimiselamust maitsva söögi ja joogiga. (Lisatasu)
  • Hind : 6€   (inimene ühe öö kohta)

Avasta unikaalne telkimiselamus Võrumaal Vastseliinas Kotkapesa telkimisaladel!


Lisaks Kotkapesa Puhkekeskusele on meie ümbruskonnas mitmeid põnevaid ja looduskauneid kohti, mis pakuvad külastajatele meeldejäävaid elamusi.

Kirikumäe järv:

Vaid 7 km kaugusel Kotkapesast asub looduskaitse all olev Kirikumäe järv. See on ideaalne koht neile, kes soovivad rahu ja vaikust ning samal ajal veeta mõnusat aega supeldes ja loodust nautides.


Vastseliina Piiskopilinnus:

Võrumaa külastatavuselt üks populaarsemaid sihtkohti on Vastseliina Piiskopilinnus, mis pakub külastajatele ajaloolist atmosfääri. Linnus pakub võimalust tutvuda piirkonna rikkaliku ajaloo ja kauni arhitektuuriga.


Piusa liivakoopad:

Piusa liivakoopad on inimtekkelised, mis jääb vaid 15-minutilise autosõidu kaugusele. Liivakoobaste suudmes on külastuskeskus, mis tutvustab koobaste ajalugu ja seda ümbritsevat omapärast loodust.


Munamäe vaatetorn:

Munamäe vaatetorn on suurepärane koht, kust avaneb imeline vaade ümbritsevale maastikule. See on kõrgeim looduslik mägi Eestis ning tornist avanevad vaated pakuvad külastajatele võimalust nautida kaugustesse ulatuvat Kagu-Eesti kuppelmaastikku.


Võrumaa Uisukeskus:

Kõigest 2 km kaugusel asub Võrumaa Uisukeskus, kus saab nautida uisutamist nii suvel kui talvel. See on suurepärane koht aktiivseks ajaveetmiseks nii pere kui ka sõpradega. 


Vastseliina piirkonnas toimuvad mitmed üritused, mis meelitavad ligi nii kohalikke elanikke kui ka külastajaid teistest piirkondadest.

Vastseliina Maarahva Laat:

Maarahva Laat on traditsiooniline laat, kus saavad kokku kohalikud käsitöölised ja kauplejad, et tutvustada oma tooteid ja oskusi. Laadal on rikkalik kultuuriprogramm. Sealt leiab mitmesugust käsitööd, saab nautida kohalikke toite ning leida endale meelepärast tegevust.


Lindora Laat:

Lindora Laat on piirkonna vanim laat, mille toimumiskoht on olnud maarahva jaoks tähtis kauplemis- ja kohtumispaik. Oma toodangut tutvustavad nii kohalikud kui ka kaugemalt tulnud ettevõtjad ja käsitöölised. 


Tulede Öö:

Tulede Öö on sündmus, kuhu tulevad kokku kogukond ja külastajad. See on muusikaline meelelahutus koos valguse ja elava tulega, luues erilise atmosfääri ja ühendades ürgsel moel inimesi.


VÕTA ÜHENDUST!

  • Tel. +3725208041
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.